Naar het menu

Oproep supporters: met de bus naar de competitie-finale!

Oproep supporters: met de bus naar de competitie-finale!

Geplaatst op 11 maart 2009, 15:02 uur door Michiel Jelijs

Wie gaat er gezellig met de bus mee naar Alkmaar op 4 april 2009, om de zwemmers aan te moedigen tijdens de finale van de hoofdklasse competitie?

Op 4 april gaan we met groot aantal zwemmers, trainers, jury en ploegleiders naar Alkmaar. Hiervoor wordt een bus geregeld en alle zwemmers, trainers, jury en ploegleiders zijn verplicht om met de bus mee te gaan.

Om te zien hoe groot de bus moet worden die we mee nemen, willen we weten wie er als supporter mee wil rijden. De kosten zullen ongeveer € 15 per persoon zijn. Je kunt je opgeven tot 26 maart 2009 bij vervoerwedstrijdzwemmen@trivia.nl. Als je je aanmeldt om mee te gaan, zit je er ook aan vast. Dit is alleen voor supporters bedoeld, want zoals je al eerder hebt gelezen, moeten alle zwemmers met de bus mee.

Agenda

De agenda is leeg.

Iets voor deze website?

Heb je nieuws of iets voor op de agenda? Dan kun je terecht bij één van onze webredacteuren voor wedstrijdzwemmen: Ineke van Beusekom, Jeroen Stuut, Joost Schröder of TC Wedstrijdzwemmen.

Kring Groningen

Henk Slomp naar Wereldkampioenschappen Masters te Zweden!

Komende donderdag vertrekt Henk Slomp, De Pinquin, naar de Wereldkampioenschappen Masterzwemmen te Zweden. Het is de XIII FINA World Masters 2010 in Göteborg & Borås.De wedstrijddeelname is zo groot dat er in 2 wedstrijd (buiten) baden van 50 meter gelijktijdig wordt gezwommen. De dames- en herennummers worden apart gezwommen.  Het voordeel voor de Nederlanders is, dat het WK deze keer redelijk "in de buurt" is. Vorige keer werd het WK in Australië gehouden. Meer »

Sylvia Dik en Roy Smeenge in super vorm op EJK in Helsinki: 4 finale plaatsen en 3 Nederlandse records.

Sylvia Dik en Roy Smeenge ( beide Trivia Groningen) hebben op de Europese jeugd kampioenschappen van zich doen spreken met vier finale plaatsen en drie Nederlandse records! Meer »

Zwemkroniek

Ranomi Kromowidjojo mag ziekenhuis verlaten

Zwemster Ranomi Kromowidjojo, die een week geleden in een ziekenhuis op Tenerife werd opgenomen waar hersenvliesontsteking werd geconstateerd, mag morgen het hospitaal weer verlaten. Meer »

EK-weblog: Wat doe je op een vrije middag?

Een trainingsstage heeft meestal een vast ritme. De laatste weken voor de EK in Boedapest wordt daar niet van afgeweken. Zes dagen, verdeeld in twee keer drie wordt er trainingsarbeid verricht. Eerste Meer »

Paspoorten

Paspoorten TriVia-leden